אודות

קוראים לי שי ואני עוסק בטרנספורמציה דיגיטלית ואבטחת מידע. הכוונה בטרנספורמציה דיגיטלית היא לקידום חדשנות בתחום התשתיות (System) ופיתוח התוכנה. זה אולי נשמע לכם כמו DevOps אבל בתעשייה DevOps זה שם קוד לסקריפטולוגיה. אני עוסק גם בעידוד שינויים בצורת העבודה ועזרה לאנשי הצוות להסתגל לשינויים האלו. אז בעצם זה DevOps כפי שהמניפסט מגדיר DevOps. באבטחת מידע אני עוסק בעיקר בהקשחות ובפיתוח מאובטח.

זה די הרבה תחומים לאדם אחד, לא? לא. אני אוהב לעסוק בכמה תחומים במקביל. העבודה משלבת את תחומי התשתיות (System), ‏DevOps, פסיכולוגיה, ניהול פרויקטים ואבטחת מידע. אגב, אני עובד רק שלושה ימים בשבוע.

אני עובד בצוות התשתיות של מחלקת המו"פ של אורט ישראל בתחומים לעיל מאז סוף 2019. פעם עשיתי שם גם עריכה לשונית ופיתוח אוטומציה בפייתון.

רגע, מה אתה עושה בשאר הזמן? נח, משחק במחשב, עושה מילואים, מקדם יוזמות לשילוב בעלי מוגבלויות בהייטק ומנסה לסיים תואר בהיסטוריה.

למה הבלוג נקרא כפות תמר? כי פעם היה לי עסק בשם הזה. זו הייתה הפעם הראשונה שניסיתי ליזום משהו שלא תחת מעסיק קיים. העסק נכשל בגלל שאני בינוני למדי במכירות אז חזרתי להיות שכיר. אבל זו הייתה נקודת ציון בחיי אז שמרתי על הדומיין.

מה אפשר למצוא כאן? חדשות טכנולוגיות בתחומים: קוד פתוח, לינוקס, אבטחת מידע ומדי פעם גם דברים מעניינים בתחומים אחרים. בנוסף יהיו כתבות פה ושם שעוסקות בדברים שנתקלתי בהם.

קריאה מהנה!

יצירת קשר

ניתן לפנות אלי במייל shay.gover@owasp.org.

דילוג לתוכן